Ulving, Even(1863-1952)
Sommeraften Helgeland - Torghatten
Olje på lerret
93x150
Signert nede til høyre: E. Ulving
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 52 000
Olje på lerret
93x150
Vurdering