Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Ulving, Even(1863-1952)
Sommeraften Helgeland - Torghatten

Olje på lerret
93x150
Signert nede til høyre: E. Ulving

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 52 000