Strøm, Halfdan(1863-1949)
Kystlandskap 1916
Olje på lerret
57x75
Signert og datert nede t.h.: Halfdan Ström. 1916-
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Olje på lerret
57x75
Vurdering