Skredsvig, Christian(1854-1924)
En pike og en gutt 1891
Blyant på papir, oppklebet på papp
16,5x30,5
Signert og datert nede t.h.: Skredsvig. 91.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
16,5x30,5
Vurdering