Auksjon torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Den blå Madonna

Olje på plate
41x33
Signert nede t.h.: J Rian

Signert, datert 1954 og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 180 000–200 000

Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 520 000