Rian, Johs.(1891-1981)
Den blå Madonna
Olje på plate
41x33
Signert nede t.h.: J Rian
Signert, datert 1954 og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 180 000–200 000
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 520 000