Sitje, Joronn(1897-1982)
Par - Konflikt
Olje på plate
53x63
Signert nede t.h.: J. Sitje
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på plate
53x63
Signert nede t.h.: J. Sitje
Vurdering