Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Hest i vind 1953

Tresnitt, lysmål
42x61
Signert og datert nede t.h.: Ludv. Eikaas /53

Nummerert nede t.v.: 6/15.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 16 000