Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Hest i vind 1953
Tresnitt, lysmål
42x61
Signert og datert nede t.h.: Ludv. Eikaas /53
Nummerert nede t.v.: 6/15.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000
Tresnitt, lysmål
42x61
Nummerert nede t.v.: 6/15.
Vurdering