Heramb, Thore(1916-2014)
Sne på trærne 1983
Olje på lerret
81x64
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb -83
Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.
Kistefos-Museet 2008, "Thore Heramb. Fargekomponisten", kat.nr. 34 med tittel: "Sne på trær".
Vurdering
Auksjonert torsdag 22. november 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000