Auksjon mandag 3. desember 2018 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Marokkansk gutt 1934

Olje på lerret
66x47
Signert og datert nede t.h.: J Rian -34

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 17 000