Tidemand, Adolph(1814-1876)
Besøk hos besteforeldrene 1859
Olje på lerret
94x79
Signert og datert nede t.h.: A Tidemand 1859
Vurdering
Auksjonert mandag 27. april 1998 kl 18:00
Tilslag NOK 3 100 000
Olje på lerret
94x79
Vurdering