Krohg, Christian(1852-1925)
Oda med lampe
Olje på lerret, oppklebet på plate
63x47
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
Auksjonert mandag 27. april 1998 kl 18:00
Tilslag NOK 460 000
63x47
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering