Peterssen, Eilif(1852-1928)
Fra Pantheon-plassen, Roma 1904
Olje på lerret
161x204
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Eilif Peterssen, Roma 1904.
Påtegnet på baksiden: Eilif Peterssen The Pantheon
Oslo Kunstforening 1953, kat.nr. 51.
Vurdering
Auksjonert torsdag 26. november 1998 kl 18:00
Tilslag NOK 980 000