Sohlberg, Harald(1869-1935)
Natteglød
Olje på lerret, oppklebet på plate
33,5x24
Usignert
Kunstnernes Hus, Oslo 1936, kat.nr. 38.
Vurdering
Auksjonert torsdag 26. november 1998 kl 18:00
Tilslag NOK 500 000
33,5x24
Usignert
Vurdering