Fjell, Kai(1907-1989)
Mor og barn
Olje på plate
71x35
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 120 000–150 000USD 15 000–18 800EUR 13 300–16 700
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 130 000
Olje på plate
71x35
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering