Dahl, Hans(1849-1937)
Brudeferd i Sognefjorden
Olje på lerret
61x110
Signert nede t.v.: Hans Dahl Berlin
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. april 1999 kl 18:00
Tilslag NOK 420 000
Olje på lerret
61x110
Vurdering