Bloch, Andreas(1860-1917)
Strandparti med lekende gutt 1886
Olje på lerret
60x90
Signert og datert nede t.v.: A. Bloch 86
Angivelig fra Skiensfjorden.
Vurdering
NOK 20 000–25 000USD 2 500–3 100EUR 2 200–2 800
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Tilslag NOK 32 000