Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Bloch, Andreas(1860-1917)
Strandparti med lekende gutt 1886

Olje på lerret
60x90
Signert og datert nede t.v.: A. Bloch 86

Angivelig fra Skiensfjorden.

Vurdering
NOK 20 000–25 000USD 2 500–3 100EUR 2 200–2 800

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Tilslag NOK 32 000