Deberitz, Per(1880-1945)
Badende gutter 1915
Olje på lerret
81x72
Signert og datert nede t.h.: P Deberitz 1915
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. november 1997 kl 19:15
Tilslag NOK 115 000
Olje på lerret
81x72
Vurdering