Johannessen, Jens(1934-)
Hjelmen
Olje på lerret
181x121
Signert nede t.h.: JJ
Stavanger og Bergens Kunstforening 1967, kat.nr. 17.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. november 1997 kl 19:15
Tilslag NOK 250 000
Olje på lerret
181x121
Signert nede t.h.: JJ
Vurdering