Komposisjon 1989
Litografi med håndkolorering
Lysmål: 59,5x67,5
Signert nede t.h.: Weidemann 89
Påtegnet nede t.v.: Prövetrykk
Dedikasjon nede t.h.: St. Olavs Alumni Stein Jo
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 800–1 000EUR 700–900
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 9 500