Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinne med svart sjal
Olje på lerret
53,5x47,5
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 800EUR 2 200–3 300
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 46 000
Olje på lerret
53,5x47,5
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering