Widerberg, Frans(1934-2017)
Tids-horisont
Litografi
Arket: 64x90 Trykkflate 60x80
Signert med blyant nede t.v.: Frans W
Påtegnet nede t.h.: prøve
Pedersen 536.
Vurdering
NOK 10 000–12 000USD 1 300–1 500EUR 1 100–1 300
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000