Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel 1984
Fargelitografi, lysmål
54x41 Motivet: 52x41
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 84
Nummerert nede t.v.: 37/140.
Sitter - Grafikk oeuvrekatalog nr. 95.
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 500–800EUR 400–700
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000