Wentzel, Gustav(1859-1927)
Furu i vinterlandskap, Nord-Gudbrandsdalen
Olje på plate
26,5x42
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 300EUR 900–1 100
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på plate
26,5x42
Vurdering