Rittun, Thorstein(1929-2018)
Fugleskremsel 1957
Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.v.: Thorstein Rittun 1957
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 300–1 900EUR 1 100–1 700
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Olje på lerret
65x75
Vurdering