Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Werenskiold, Erik(1855-1938)
Vuggen

Litografi, oppfrisket med blyant på papir
32x28
Usignert

Attestert av Marit Werenskiold 1998. (Fastslått at dette er et litografi i bunn).

Proveniens:

Typograf F. Hendriksen, Kbh. Erik Werenskiolds venn.

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–900EUR 600–800

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00