Ransve, Bjørn(1944-)
Speilingsserien (grønn - svart) 1987
Fargelitografi
Motivet: 60x80
Signert, datert og påtegnet nede t.h.: pt. Bjørn Ransve 1987
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 800–1 000EUR 700–900
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Fargelitografi
Motivet: 60x80
Vurdering