Werenskiold, Erik(1855-1938)
Mann foran tømmerkoje 1901
Blyant og penn på papir, lysmål
17,5x13
Signert og datert nede t.h.: EW 1901
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 500–800EUR 400–700
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
17,5x13
Vurdering