Dahl, Hans(1849-1937)
Seilende på fjorden
Olje på lerret
100x125
Signert nede t.h.: Hans- Dahl.
Vurdering
NOK 150 000–200 000USD 16 200–21 600EUR 14 600–19 500
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Tilslag NOK 230 000
Olje på lerret
100x125
Vurdering