Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Dahl, Hans(1849-1937)
Seilende på fjorden

Olje på lerret
100x125
Signert nede t.h.: Hans- Dahl.

Vurdering
NOK 150 000–200 000USD 16 200–21 600EUR 14 600–19 500

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Tilslag NOK 230 000