Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Waksvik, Skule(1927-2018)
Hanne på stranden 1990

Bronse
H: 34 cm B: 37,5 cm D: 21,5 cm
Signert og datert på plinten: Skule W 1990

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 300–6 500EUR 3 900–5 800

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Tilslag NOK 44 000