Kihle, Harald(1905-1997)
Kløvhest i regnvær, Telemark
Olje på plate
33x41
Signert nede t.v.: H Kihle
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på verso: "Harald Kihle Klövhest i regnvær Telemark -55".
Vurdering
NOK 13 000–16 000
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000