Oesterley, Carl(1839-1930)
Veblungsnes i Romsdalen 1885
Olje på lerret
45x70
Signert og datert nede t.v.: C. Oesterley. jr. 1885.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "C Oesterley Veblungsnaes Romsdalen Norwegen".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000