Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap 1894

Olje på lerret
37x54
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1894.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 29 000