Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap 1894
Olje på lerret
37x54
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1894.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 29 000
Olje på lerret
37x54
Vurdering