Winge, Sigurd(1909-1970)
Stranden 1957
Radering
Lysmål: 44x83
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -57
Påtegnet nede t.v.: Tirée par l'artiste
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 6 200
Radering
Lysmål: 44x83
Vurdering