Johannessen, Jens(1934-)
Menneske og maktene II
Litografi
Lysmål: 63x42
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.
Påtegnet nede t.v.: orig lito. Påtegnet med tittel nede på midten: "Menneske og magtene. ... Påtegnet nede t.v: "Til dere begge. Jens".
Wiig 44.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 5 600