Enger, Erling(1899-1990)
Mann og to hester 1943
Olje på huntonittplate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger. -43
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 200–4 300EUR 3 000–4 000
Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 36 000
Olje på huntonittplate
46x55
Vurdering