Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Stille høstaften 1914

Olje på plate
29x46
Signert nede t.h.: Amaldus Nielsen Datert nede t.v.: 1914

Signert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden av platen: "Stille Höstaften af Amaldus Nielsen".

Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 4 900–6 800EUR 4 500–6 300

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Tilslag NOK 53 000