Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45
Dahl, Hans(1849-1937)
Jente med tine leder geiter

Olje på lerret
93x145
Signert nede t.v.: Hans- Dahl.

Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 9 700–14 600EUR 9 000–13 400

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45

Tilslag NOK 98 000