Dahl, Hans(1849-1937)
Jente med tine leder geiter
Olje på lerret
93x145
Signert nede t.v.: Hans- Dahl.
Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 9 700–14 600EUR 9 000–13 400
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45
Tilslag NOK 98 000
Olje på lerret
93x145
Vurdering