Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Pike med lampe

Fargelitografi,
Lysmål: 50x63,5
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 166/290

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 600–2 100EUR 1 400–1 900

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 16 000