Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Steen, Elisabeth(1945-)
Revypar 1978

Bronse
H: 35 cm
Stempelsignert og datert: ES -78

Innrisset nede på baksiden: Nr 2.

Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 600–800EUR 600–800

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 3 400