Grimelund, Johannes(1842-1917)
Fra havnen i Antwerpen 1886
Olje på lerret
48x40
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Grimelund. 1886. Anvers 19-8-86.
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 600–800EUR 600–800
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000