Riis, Bendik(1911-1988)
Himmel og hav
Olje på plate
22x16
Signert nede på midten: Bendik Riis
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 800–1 100EUR 800–900
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 20 500
Olje på plate
22x16
Vurdering