Corneille, G.(1922-2010)
La belle Marlene 1996
Fragelitografi
Lysmål: 46x35
Signert nede t.h.: Corneille '96
Påtegnet og nummerert nede t.v.: EA XXXIX/XL
Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 2 400