Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Winge, Sigurd(1909-1970)
Vignett 1967

Radering
15x22
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -67

Påtegnet nede t.v.: p.t.
Påtegnet med dedikasjon nede på midten: "godt nyttår Kjære Jan(?)" ---
Brukt som julehilsen.
Askeland, Galleri KB nr. 72.

Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–300EUR 200–300

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 1 600