Daubigny, Charles-François (1817-1878)
S Cloud juni 1860
Olje på papir, oppklebet til papp
15,5x21-21,3
Signert, stedsbestemt og datert, risset inn i våt maling, nede t.v.: Daubigny S Cloud juin 1860
Påtegnet på messingplakett på rammen: "Daubigny S cloud Juin 1860".
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 600–2 100EUR 1 400–1 900
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 11 500