Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Daubigny, Charles-François (1817-1878)
S Cloud juni 1860

Olje på papir, oppklebet til papp
15,5x21-21,3
Signert, stedsbestemt og datert, risset inn i våt maling, nede t.v.: Daubigny S Cloud juin 1860

Påtegnet på messingplakett på rammen: "Daubigny S cloud Juin 1860".

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 600–2 100EUR 1 400–1 900

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 11 500