Riis, Bendik(1911-1988)
Olje på plate
36x42,5
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren nede t.v.: Bendik Riis. Komposisjon
Proveniens:
Tilhører Svein Engebretsen.
Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 300–1 600EUR 1 100–1 400
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 30 500