Riis, Bendik(1911-1988)
Bjerketrær, God Jul 1948-49
Blandingsteknikk på papir
54x75
Signert nede t.v.: Bendik Riis
Malt i svart akvarell på verso med mye tekst.
Proveniens:
Påtegnet på baksiden av rammen: Tilhører Svein Engebretsen.
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 600–2 100EUR 1 400–1 900
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000