To figurer 1949
Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 49
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 900–5 800EUR 3 600–5 400
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000