Kleiva, Per(1933-2017)
Galopperende hest 1974
Serigrafi
Lysmål: 50x66
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -74
Nummerert nede t.v.: 26/100
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 800–1 100EUR 800–900
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000