Kleiva, Per(1933-2017)
Folkevise frå Rauland 1983
Serigrafi
Lysmål: 55,5x54,5
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -83
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 4/100 serigrafi e.t. Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 200