Nupen, Kjell(1955-2014)
Flygende
Olje på glass montert med elektrisk lys
45x62
Signert nede på midten: KN
Vurdering
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30
45x62
Signert nede på midten: KN
Vurdering