Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:30
Nupen, Kjell(1955-2014)
Outremer 1998

Olje på lerret
200x170 + 54x65 + 54x39 + 54x65
Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av lerretet: K. Nupen 1998

Samt påtegnet: Tvedestrand.

Vurdering
NOK 150 000

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:30